Біметалічні радіатори Style Plus — тепло алюмінію та міцність сталі

Підприємство Global у містечку Роньо на півночі Італії (пр. Берґамо)
Підприємство Global у містечку Роньо на півночі Італії (пр. Берґамо)

Італійське підприємство GLOBAL вже більш ніж сорок років виробляє радіатори з алюмінію. За цей час у світ вийшло багато моделей, і завод GLOBAL зайняв провідне місце не лише на італійському, але й на світовому ринках. Це свідчить про високу якість його радіаторів. І ось на ринку знову гарно зарекомендував себе новий товар від заводу GLOBAL — радіатор Style Plus, що має унікальні характеристики. Модель Style Plus вилита з двох металів, які використовуються в системах опалення. Внутрішня частина радіатора, де циркулює вода — сталева. Зовнішня частина — алюмінієва. Бо саме цей метал забезпечує максимальну тепловіддачу. Крім чудових фізичних властивостей, радіатор Style Plus гарний зовні. Його елегантна форма широких пластин створює майже суцільну велику тепловипромінюючу поверхню. Італійський Політехнічний інститут випробуваннями підтвердив відповідність моделі до UNI EN 442 (це європейський стандарт для радіаторів і конвекторів). Сталева серединка радіатора Style Plus забезпечує великий запас міцності. Витримує температуру до 110°C, має робочий тиск до 3,5 МПа включно (це 35 атмосфер). Також сталева серединка стійка до водневого показника (це кислотність). Гаряча вода, яка буде циркулювати всередині радіатора Style Plus, може мати pH від 7 до 9,5 одиниць. Тому біметалеві радіатори Style Plus однаково добре служитимуть і в багатоповерхових будинках, і у приватних, де системи опалення автономні.

Італійський завод GLOBAL виробляє радіатори Style Plus з високоякісної сировини і матеріалів, які відповідають європейським нормативам. Внутрішню і зовнішню поверхні радіатора ретельно обробляють. Фарбують радіатори Style Plus у два етапи. Спочатку радіатор занурюють у ванну з фарбою за методом анафорезу. Це коли радіатор підключається до позитивного заряду і притягує частинки фарби. Другий етап — фінальний. На радіатор напилюють епоксидну фарбу, виготовлену на основі поліестеру.

Біметалеві радіатори Global Style Plus
Біметалеві радіатори Global Style Plus

Радіатори Style Plus легко встановлюються. Надалі можна забрати або додати секції прямо на місці монтажу, бо секції з’єднуються між собою за допомогою ніпелів.

Міжнародна організація ICIM 15 квітня 1994 сертифікувала Систему Якості підприємства GLOBAL у відповідності до Стандарту ISO 9001: 2000 (сертифікат N.0162). Сертифікація засвідчена міжнародною мережею з оцінки та сертифікації систем якості EQNet.

Завод GLOBAL дає гарантію на радіатори Style Plus строком на 10 років з дня виробництва.

Як правильно встановити і експлуатувати біметалеві радіатори Style Plus

Біметалеві радіаторі Global Style Plus чудово вписуються в інтер’єр
Біметалеві радіаторі Global Style Plus чудово вписуються в інтер’єр

Радіатори Style Plus встановлюються як на сталеві, мідні труби, так і на труби з термопластичних матеріалів.

Для максимальної тепловіддачі дотримуйтесь при установці радіатора таких дистанцій: до підлоги ? 10 см, до стіни ? 3 см , до підвіконня ? 10 см.

Щоб у радіаторі не виникав шум внаслідок теплового розширення матеріалів у системі опалення, кріпити його треба на пластифіковані кронштейни.

При складанні секцій радіатора використовуйте рідні ніпелі або перехідники, заглушки (арт. 8 і 9 нашого каталогу). Щоб у місцях пролягання прокладок між секціями або перехідниками, заглушками радіатор не підтікав, забороняється зачищати його бічну поверхню абразивними матеріалами або лезом.

Оптимальна величина динамометричного моменту при затягуванні секцій становить 170/180 N/m, при затягуванні пробок глухих/прохідних — 60/70N/m.

Контролюйте pH гарячої води і додайте у воду, що циркулює в системі, спеціальний реагент типу Cillit-HS 23 Combi. Приблизна витрата — 1 л на 200 л води. Так ви зможете вберегти елементи системи опалення від корозії. Максимальна швидкість циркуляції води в системі — 2 м/сек. Звичайно ж ця порада, як і подальші — для власників приватних будинків.

Не можна використовувати в системі опалення теплоносій, що спричиняє корозію металів (наприклад, мінеральну або термальну воду).

Температура у приміщенні після установки радіатора та його підключення не повинна опускатися нижче 0°С.

Встановлюйте на кожен радіатор автоматичні або ручні клапани спуску повітря. Коли будете їх встановлювати, відключіть радіатор від системи водопостачання.

Не від’єднуйте радіатори від системи опалення повністю (це перекриття обох запірних вентилів на вході і виході), бо тиск у системі може підвищитися. Якщо ви у подальшому плануєте відключати радіатори від системи, встановіть на них автоматичні спускачі повітря.

Щоб зберегти цілісність фарби на радіаторі не можна зберігати його до установки, а також експлуатувати у приміщеннях з підвищеною вологістю. За цих умов випадкове пошкодження фарби на радіаторі призводить до формування оксиду алюмінію. А потім фарба може відшаровуватися по всій поверхні.

Коли будете чистити радіатор не використовуйте засоби з корозійними властивостями (типу гіпохлориту натрію).

Якщо ці рекомендації будуть порушені — дія гарантії на радіатор припиняється.