Справжні італійські компоненти для систем опалення по прийнятній ціні

ІТАЛТЕПЛО — це проект фірми-імпортера, створений з метою дати можливість українським сантехнікам придбати справжні італійські компоненти для систем опалення по прийнятній ціні.

Оскільки в Італії зараз криза і об’єми продаж італійських виробників досить сильно зменшилися, в українських імпортерів з’явилася можливість купувати якісні і непідробні вироби «Made in Italy» по прийнятній ціні на невеликих заводах, які раніше працювали виключно для задоволення потреб відомих брендів.

Через переваги в ціновій політиці часто вигідніше мати справу не з відомими брендами, а з невеликими заводами. Окрім того, досить часто великі виробники брендових марок практикують імпорт з Китаю або окремих складових, або навіть й цілих виробів і продають їх під своїм брендом.

Товар, який ми пропонуємо на цьому сайті — італійський і якісний, факт виробництва якого в Італії неодноразово перевірений нами особисто.

Оскільки у нас невелика організаційна структура, наші накладні витрати невеликі і завдяки цьому ми можемо запропонувати Вам найкращі ціни за співвідношенням ціна/якість.

Якщо Вам вдасться знайти непідробні італійські комлектуючі для систем опалення за меншу ціну у наших конкурентів, повідомляйте нам і ми з радістю Вам все пояснимо.

Коли Ви будете виконувати на об’єкті монтаж радіаторів, порадьте Вашому клієнту в цей час почитати на нашому сайті інформацію про якісні італійські комплектуючі, які будуть використані в системі опалення в його оселі чи офісі.

Для тих, хто не в курсі:

Звичайно для монтажу алюмінієвих і біметалічних радіаторів потрібні нижченаведені складові для систем опалення:
Радіатор з’єднується з трубами кульовими кранами зі штуцером (американкою) чи радіаторним краном. Труби мають розмір 1/2” чи 3/4”. Півдюйма більш розповсюджено, менше з тим часто (особливо в сталінках) можно зустріти труби 3/4”.

«Правий» чи «лівий» по відошенню до перехідника чи до заглушки означає сторону радіатора для людини, що дивиться на фронтальну частину радіатора.

Розмір різьби чотирьох отворів алюмінієвого радіатора — 1 дюйм. Тому для підключення радіатора до системи опалення потрібні 3 перехідника і 1 заглушка. Два перехідника потрібні для установки кульових кранів зі штуцером (американкою) чи радіаторних кранів на верхньому і нижньому отворі на одній зі сторін радіатора для підведення і відведення теплоносія. Один перехідник потрібен для установки на одному з верхніх отворів повітроспускника і на один із нижних отворів зазвичай ставиться заглушка.