Кронштейни

Інструкція з вибору кронштейнів для радіаторів

Ми можемо запропонувати Вам кронштейни, які підходять до будь-якого типу та марки радиаторів.

Матеріал, що використовується для виробництва кронштейнів — оцинкована сталь марки C-04 означає, що відсоток вуглецю в сталі менше 4%. Вибір цього сплаву не випадковий: він гарантує максимальну твердість ме...

Інструкція з вибору кронштейнів для радіаторів

Ми можемо запропонувати Вам кронштейни, які підходять до будь-якого типу та марки радиаторів.

Матеріал, що використовується для виробництва кронштейнів — оцинкована сталь марки C-04 означає, що відсоток вуглецю в сталі менше 4%. Вибір цього сплаву не випадковий: він гарантує максимальну твердість металу, при цьому дозволяє виконувати різьблення на виробі з максимальною точністю.

Всі пропоновані нами сталеві комплектуючі для радіаторів перед фарбуванням піддаються знежиренню і оцинковують. Для запобігання корозії важливе значення має оцинковка. Дуже часто на ринку можна зустріти не оцинковані, а просто пофарбовані кронштейни, які з часом іржавіють.

Максимальна вага, яку можуть витримувати наші кронштейни для радиаторів, варіюється від 80 до 280 кг.

Не буде зайвим згадати очевидні фізичні закономірності:

- чим більший діаметр кронштейна, тим більшу вагу він витримує;

- чим коротша довжина кронштейна, тим більшу вагу він витримує.

Для всіх марок біметалевих та алюмінієвих радіаторів у нас є плоский кронштейн довжиною 170 мм і діаметром 7 мм. Частина кронштейна, на яку безпосередньо навішується радіатор, має ширину 3,5 мм, при цьому плоска форма цієї частини дозволяє проводити монтаж будь-якої марки радіатора. Цей кронштейн може продаватися як тільки оцинкованим (мал. 1), так і оцинкованим/пофарбованим.

Крім того, у нас є ексклюзивні так звані «антишумні» плоскі кронштейни для радіаторів.

На жаль, монтажники часто не приділяють належної уваги шуму, який видають радіатори.

Сталь кронштейна і алюміній, з якого зроблений радіатор, мають різне теплове розширення. Це призводить до такого шумового феномену, як постукування, з яким можна змиритися на кухні, але не в спальні. Для вирішення цієї проблеми ми пропонуємо кронштейн зі спеціальним «анти-шумним» покриттям.

Асортимент неплоских кронштейнів для алюмінієвих та біметалевих радиаторов, які ми пропонуємо, включає кронштейни довжиною 170 мм, 195 мм та 210 мм.

Будь-який з цих варіантів по довжині може мати таке покриття: тільки оцинковка, оцинковка/фарбування та оцинковка з антишумним покриттям. При цьому, кронштейни довжиною 195 мм та 210 мм мають діаметр 9 мм, а в місці кріплення до радіатора вони мають ширину 5 мм.

У випадках, коли Вам важко визначити заздалегідь відповідну довжину кронштейна, ми можемо запропонувати анти-галасливий кронштейн з регулюванням довжини.

Для чавунних радіаторів у нас є в наявності крючки довжиною 205 та 240 мм, діаметр 12 мм.

У випадку, якщо Вам потрібно встановлювати радіатор на гіпсокартонну стіну, ми можемо запропонувати Вам симетричний кутовий кронштейн.

На малюнку показаний швидкий монтаж кронштейнів за допомогою молотка з можливістю регулювати відстань від стіни, використовуючи ключ. Різьба на кронштейні допомагає швидкому монтажу, але при цьому робить неможливим витягування кронштейна зі стіни без допомоги ключа.

Докладніше

Кронштейни Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів