Перехідники і заглушки

Інструкція з вибору перехідників та заглушок для алюмінієвих і біметалічних радіаторів

Вибір комплектуючих для радіатора опалення є не менш важливою справою, ніж вибір самого радіатора. Різниця в ціні між італійським і китайським перехідником може бути не дуже великою, але економія в даному випадку може призвести до значного збитку. Встановлюват...

Інструкція з вибору перехідників та заглушок для алюмінієвих і біметалічних радіаторів

Вибір комплектуючих для радіатора опалення є не менш важливою справою, ніж вибір самого радіатора. Різниця в ціні між італійським і китайським перехідником може бути не дуже великою, але економія в даному випадку може призвести до значного збитку. Встановлювати на якісний європейський радіатор китайські комплектуючі це все одно, що купувати потужний позашляховик з дешевими, але проколотими шинами. Незважаючи на високу ціну і якість, задоволення від їзди на автомобілі з проколотими шинами отримати складно, при цьому витрати на покупку якісних шин на загальну вартість автомобіля вплинули б незначно.

У випадку з італійськими алюмінієвими і біметалічними радіаторами принцип той же, але, на жаль, часто продавці звертають увагу покупця лише на марку радіатора, без зазначення країни походження і якості комплектуючих, які продаються разом з ним.

При роботі з нами у Вас є гарантія, що комплектуючі, які ми продаємо, виготовлені на заводі з 90-річною історією та величезним досвідом. Вони зберігають свої функціональні характеристики набагато довше, ніж самі радіатори.

Використаний матеріал — сталь марки C04.

C04 означає, що відсоток вуглецю в сталі менше 4%. Вибір цього сплаву не випадковий: він ґарантує максимальну твердість металу, при цьому дозволяє виконувати різьбу на виробі з максимальною точністю. Твердість металу має величезне значення, оскільки заглушка мусить витримувати тиск 25-30 атмосфер. Точність різьби теж дуже важлива: оскільки алюміній є «м’яким» металом, неточна різьба заглушки може пошкодити різьбу в радіаторі.

Для запобігання корозії важливе значення має оцинковка.

Всі пропоновані нами сталеві комплектуючі перед фарбуванням піддаються знежиренню і оцинковуються. Контакт сталі з водою під час опалювального сезону і контакт з повітрям під час літнього періоду призводить до того, що китайські неоцинковані заглушки іржавіють. Якщо іржа добирається до різьби, то відкриття такого радіатора через якусь причину може призвести до його поломки. Крім того, без оцинковки фарба не зможе триматися довго на поверхні сталі.

Китайські виробники не дотримуються нормативів, що стосуються токсичності фарби. Враховуючи, що температура радіатора досить висока, економний споживач отримує на додачу до низької ціни комплектуючих шкідливі випари.

Однією з переваг наших заглушок є її конструкція (мал. 1). Така конструкція відповідає конфігурації прокладки і забезпечує максимальну герметичність між металом радіатора і металом заглушки. Відомо, що при зміні температури радіатора змінюється обсяг прокладки, але особливість конструкції нашої заглушки дозволяє прокладці розширюватися і стискуватися в обсязі, не виходячи за межі передбаченого їй місця.

Якщо в систему опалення додається антифриз, то краще заздалегідь встановити заглушки з паронітовими прокладками, адже неякісні китайські паперові прокладки при контакті з антифризом просто розпадуться на частини.

Ми пропонуємо дюймові заглушки праві і ліві, перехідники дюйм на півдюйма і дюйм на 3/4” праві і ліві, з паронітовимі прокладками.

Для монтажу пробок ми пропонуємо спеціальні ключі з твердої пластмаси на основі ABS. При використанні ці ключі не пошкоджують фарбу пробок і перехідників. Один отвір ключа — для алюмінієвих і біметалевих радіаторів, а інший — для чавунних радіаторів.

Керівництво з вибору перехідників і заглушок для чавунних радіаторів

На українському ринку продаються чавунні радіатори як місцевого виробництва, так і виробництва Італії, Чехії, Туреччини.

Що стосується імпортних чавунних радіаторів, недоцільно економити, купуючи неякісні комплектуючі. Ми можемо запропонувати Вам італійські заглушки, перехідники і кронштейни для чавунних радіаторів за прийнятною ціною, які виготовлені на заводі з 90-річною історією.

Заглушки та перехідники для чавунних радіаторів більші й важчі, ніж заглушки і перехідники для алюмінієвих радіаторів. Діаметр фланця заглушки і перехідника для чавунного радіатора (мал. 4) — 48 мм, а не 42 мм, як у заглушки або перехідника для алюмінієвого радіатора. Розмір шестигранної робочої частини фланця заглушки і перехідника для чавунного радіатора більший, ніж розмір шестигранної робочої частини фланця заглушки і перехідника для алюмінієвого або біметалевого радіатора. Для чавунних радіаторів застосовуються заглушки і перехідники тільки з паронітовими прокладками.

На чавунні радіатори не можна ставити пробки і перехідники для алюмінієвих і біметалевих радіаторів, в той же час на алюмінієві і біметалеві радіатори не можна ставити пробки і перехідники для чавунних радіаторів. Щоб надійно встановити пробку або перехідник на чавунний радіатор, потрібно більше зусиль, ніж у випадку алюмінієвих або біметалевих радіаторів.

Український радіатор має підключення 1?” (дюйм з чвертю). Для цих радіаторів в Італії виробляються заглушки і перехідники, які ми не тримаємо на складі в Україні через відсутність попиту.

Докладніше

Перехідники і заглушки Товарів у наявності: 23

на сторінку
Показані 1 - 12 із 23 пунктів
Показані 1 - 12 із 23 пунктів