Крани для радіаторів

Інструкція з вибору радіаторних кранів лінії подачі і зворотньої лінії

Радіаторні крани виконують функцію з’єднання труб з радіаторами опалення і регулювання надходження в радіатори теплоносія.

Ми пропонуємо різні рішення в тому, що стосується кранів для радіаторів, залежно від вимог в тому чи іншому випадку.

В системах централізованого опалення...

Інструкція з вибору радіаторних кранів лінії подачі і зворотньої лінії

Радіаторні крани виконують функцію з’єднання труб з радіаторами опалення і регулювання надходження в радіатори теплоносія.

Ми пропонуємо різні рішення в тому, що стосується кранів для радіаторів, залежно від вимог в тому чи іншому випадку.

В системах централізованого опалення краще встановлювати повнопрохідні кульові крани з американкою (штуцером) 1/2" чи 3/4", в залежності від разміру труб. В цьому сегменті ми пропонуємо латунні кульові крани Bugatti серії Oregon. На жаль, на ринку присутні китайські підробки Bugatti, але при роботі з нами є гарантія, що Ви купуєте оригінальні кульові крани Bugatti, виготовлені в Італії. Ці кульові крани одні з кращих серед світових аналогів.

Вони витримують 64 атмосфери тиску і тепературу 120 градусів. Кульові крани Bugatti серії Oregon мають два рівні захисту ззовні і два рівні захисту всередині. Монтаж вісі, що керує кулею, проводиться зсередини корпуса крану, таким чином навіть в гіпотетичному випадку виходу крана із ладу вісь ні при яких обставинах не вискочить назовні, і можливий витік теплоносія буде мінімальним.

В автономних системах опалення, а також в нових системах централізованого опалення краще встановлювати стандартні радіаторні крани подачі і зворотньої лінії з ручним регулюванням чи термоголовкою.

Регулювання температури радіаторів опалення з допомогою радіаторних кранів відбувається вручну шляхом збільшення чи зменшення протоку. Встановлювати стандартні радіаторні крани має смисл тільки на системи опалення, вода в яких чиста. В іншому разі, через те, що прохід в радіаторних кранах неповний, є ризик, що бруд закупорить проходи в кранах і радіатори стануть холодними.

Кран зворотньої лінії (відсікач) встановлюється на нижній трубі, що виходить з радіатора. На ньому є заглушка і він регулюється тільки з допомогою викрутки чи шестигранного ключа. Кран подачі з ручним регулюванням встановлюється на верхній трубі, по якій теплоносій подається в радіатор опалення.

В радіаторних кранах з термоголовкою температура регулюється не в ручну, а автоматично.

Термостатична головка має шість рівнів заданої температури. Всередині термоголовки знаходиться кулька, яка міняє свій об’єм в залежності від зміни температури повітря в приміщенні. При збільшенні об’єму кульки створюється тиск на поплавок, що призводить до зменшення надходження теплоносія в радіатор опалення.

Кулька термоголовки радіаторного крану може містити віск, газ чи рідину. Воскові термоголовки не мають високої точності у визначенні температури і реагують на зміни температури повільно. Термоголовки радіаторних кранів, що працюють з допомогою газу, який в них міститься, теж ненадійні, оскільки розмір молекул газу менше за розмір молекул матеріалу із якого виготовлена кулька термостатичної головки. Досвід експлуатації термоголовок радіаторних кранів в Італії свідчить, що за декілька років газ виходить із кульки термоголовки і вона перестає функціонувати.

Ми пропонуємо тільки термоголовки, що працюють на рідині, так як вони запезпечують максимальну точність і максимальну швидкість реакції при зміні температури.

Для сталевих панельних радіаторів ми пропонуємо вузли нижнього підключення і термостатичні головки. У випадку бокового підключення стального радіатора до труб можна використовувати вищезазначені радіаторні крани подачі і зворотньої лінії.

Докладніше

Крани для радіаторів Товарів у наявності: 9

Підкатегорії

  • Термоголовки

    Термоголовки дозволяють автоматично підтримувати задану температуру в приміщенні, регулюючи потік теплоносія в радіаторі. Ми пропонуємо рідинні термоголовки італійського виробника Arteclima.

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів